استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تهیه غذا یکی از معیارهایی است که به شما کمک می‌کند تعادل وزنی خود را با استفاده از رژیم غذایی مناسب حفظ کنید. مواد اولیه‌ بسیاری از غذاها شامل نمک، روغن، گوشت و کربوهیدرات‌ها هستند. سعی کنید در مصرف گوشت قرمز زیاده روی نکنید، از کربوهیدرات‌هایی مثل ماکارونی و نان سفید کمتر مصرف کنید. برای تفت دادن و یا سرخ کردن مواد غذایی خود از روغن‌های فرابکر و غیر تراریخته استفاده کنید. از نوشابه‌های گازدار کمتر استفاده کنید. عسل و خرما جایگزین شکر و قند کنید.

یکی از علل چاقی در بین همه افراد استفاده از مواد غذایی است که از نظر وزارت بهداشت و سلامت تأیید شده نیستند و با مصرف آن‌ها بدن کالری زیادی دریافت می‌کند. خوراکی‌های فست فودی، مثل سوسیس و کالباس که در تهیه پیتزا و یا این دست از غذاها استفاده می‌شود هم دستگاه گوارش را دچار مشکل می‌کند و هم باعث بسیاری از سرطان‌ها مثل سرطان معده، سرطان سینه و بیماری‌های دیگر می‌شود.

با رعایت این نکات به ظاهر ساده میتوانید هم وزن خود را کنترل کنید و هم از بروز بسیاری از بیماری‌های قلبی و عروقی نجات پیدا کنید.


blograsmi استفاده ,مواد ,مصرف ,بسیاری ,می‌کند ,غذایی ,مواد غذایی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fooladshop حس غم رها دانلود دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تخفیف ویژه فقط برای امروز سایت معرفی منبع تغذیه بی وقفه (ups) تصفیه آب پور رضا مشاورتحصیلی باران... خدمات کامپیوتری قائم